Установчі документи, рішення та розпорядження та інше

Порядок  проведення громадських обговорень з питань добровільного об’єднання територіальних громад

Розпорядження Про ініціювання  добровільного об’єднання територіальних громад

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Про проведення громадського обговорення пропозицій щодо  добровільного об’єднання територіальних громад

Склад робочої групи, додаток 1 до розпорядження

Опитувальний лист (подворовий), додаток 2 до розпорядження

Календарний план

Заяви громадян

Практичний посібник з питань формування спроможних територіальних громад

Звернення від жителів села за вх. 149/02/30 від 05.10.2017 від Дорошенка А.В.,Шевченка Г.В., Пінчук Н.П.Крушинська Н.І., Шрамченко Н.І.

Відповідь на звернення за вх. 149/02/30 від 05.10.2017